سلام 

اگر احساس می کنید نیاز به انگیزه دارید، جملات انگیزشی زیر می تواند به شما کمک کند تا انگیزه بیشتری داشته باشید. هر فردی ممکن است در مسیر رسیدن به هدف گاهی خسته و ناامید شود و یا دنبال روشی برای بالا بردن انگیزه خود باشد. گاهی وقت‌ها حتی یک جمله توانسته است انرژی زیادی به افراد دهد تا حرکت خود را با انرژی زیادی ادامه دهند. اگر شما هم دنبال گرفتن انگیزه هستید جای درستی آمده‌اید. در این صفحه می خواهیم حال شما را خوب کنیم.

مقایسه کردن لذت را می کشد، تنها فردی که باید از او بهتر باشی کسی هست که دیروز بوده ای.

بزرگ‌ترین دشمن شما ترس‌هایتان هست.

بیشتر از آن که روی شغلت کاری کنی روی خودت کار کن.

چیزی به اسم شکست وجود ندارد شما فقط نتیجه تلاشتان را دریافت می کنید.

امروز نگرانی هایم را رها خواهم کرد، با سختی ها و ترس‌هایم روبرو خواهم شد و ایمان دارم همه چیز بهتر خواهد شد.

اگر در کارها جدیت به خرج ندهید بی استعدادترین افراد مصمم و با ارداده از شما پیشی می‌گیرند.

اراده یکی از پایه‌های اصلی هر موفقیتی به شمار می‌رود و جملات انگیزشی زیادی در مورد آن وجود دارد. اراده، ریشه خواستن است؛ چیزی است که حرف را به عمل تبدیل می‌کند و آرزوها را از جهان خیال به واقعیت مادی می‌آورد. بدون اراده، هیچ کاری انجام نمی‌شود. از یک تا ده، به نیروی اراده خود چه نمره‌ای می‌دهید؟

قانون‌های نانوشته زیادی در این جهان وجود دارد. یکی از آن قانون‌ها این است که مقابله کردن با هر چیزی که نمی‌خواهیم یا دوستش نداریم آن را قوی‌تری می‌کند. اگر از شکست فرار کنیم، از ضرر کردن بترسیم، از بیماری، از تنهایی و از تمام چیزهایی که برایمان ناخوشایند هستند دوری کنیم یا در مقابلشان قد علم کنیم، قوی‌تر می‌شوند؛ گویی که از ترس ما جان می‌گیرند. بهترین و باید بگویم تنهاترین راه برای عبور از این ترس‌ها و نگرانی‌ها، انعطاف ‌پذیری است. انعطاف پذیری به ما این قدرت را می‌دهد که به جای اهمیت دادن به ترس‌هایمان خیلی آرام از کنارشان بگذریم. آنها را ببینیم اما قدرتی در اختیارشان قرار ندهیم و به همین سادگی، پیروز کارزار ترس‌هایمان شویم.

اشتباه نگاه کردن، ریشه بسیاری از شکست‌ها است. ما همیشه جایی بیرون از وجودمان به دنبال پاسخ پرسش‌هایمان می‌گردیم. در حالی که خودمان بزرگ‌ترین پاسخ هستیم. وقتی برای پیشرفتمان تلاش کنیم و هر روز فقط اندکی بهتر از روز قبل شویم، راه‌حل‌ها را یکی پس از دیگری پیدا خواهیم کرد.

 

مرگ را چگونه تعریف می‌کنید؟ در حقیقت به دو شکل می‌توان مرگ را تعریف کرد. یکی همان شکل عادی است که روحمان جسم را ترک می‌کند و دیگری حالتی است که ما زنده هستیم اما کنترل فکر و ذهنمان را به دست دیگران داده‌ایم. چنین جملات انگیزشی می‌توانند در حکم یک تلنگر کوچک عمل کنند. با این تعاریف، آیا شما زنده هستید؟


منابع: سایت بهترین خود - جملات انگیزشی مثبت

خانه سرمایه


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


موندم کجا بگم گفتم تو وب بگم!!!!!!!!!!!! Wendy تجهيزات رستوران دستگاه چاپ بنر بازاریابی و مدیریت بازار پیشرفته ايران مسکن سپتیک تانک فاضلاب کامپک انجام پروژه های برنامه نویسی php طراحی سایت Deborah